KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan)

KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan)

Günlük Astroloji Falınız KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan) 1 ocak, 1 Elementi: Ateş Niteliği: Öncü Gezegeni: Mars Rengi: Kırmızı Taşı: Elmas Günü: Salı Tarzı: Canlı renkler, cesur kıyafetler, erkeklerde sert ve maço, kadınlarda ise erkeksi ancak seksi giysiler Bedende temsil ettiği bölge: Baş ve Yüz Anlaştığı burçlar: Aslan, Yay, Terazi Anlaşamadığı burçlar: Oğlak, […]

12 Ağustos 2017 Cumartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Günlük Astroloji Falınız

KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan)

1 ocak, 1

Elementi: Ateş

Niteliği: Öncü

Gezegeni: Mars

Rengi: Kırmızı

Taşı: Elmas

Günü: Salı

Tarzı: Canlı renkler, cesur kıyafetler, erkeklerde sert ve maço, kadınlarda ise erkeksi ancak seksi giysiler

Bedende temsil ettiği bölge: Baş ve Yüz

Anlaştığı burçlar: Aslan, Yay, Terazi

Anlaşamadığı burçlar: Oğlak, Kova, Balık

Olumlu yönleri: Hızlı, girgin, rekabetçi, gözüpek, mert, güçlü, hevesli, kararlı, inatçı, çalışkan

Olumsuz yönleri: Sabırsız, çocuksu, aceleci, tezcanlı, bağımsız, sert, açıksözlü

Aşık Koç: Koç burcu ilişkilerinde herşeyden önce samimiyet ve dürüstlük arar. Yalandan, dolandan, dolambaçlı, karmaşık yollardan asla hoşlanmaz. Düşündüğünü olduğu gibi söyler, kırıcı olabileceğini hiç düşünmez. Göründüğü gibidir, yanıltmaz. İlişkilerde hızdan, çabuk sonuç almaktan hoşlanır. Olmayacağını anladığında kararını hemen verir, bir sonraki ilişkisine geçer. Meydan okumaktan ve rekabetten hoşlanır.

Anne Koç: Duygularını göstermekte zorlanır, duygusallık sergilemekten hoşlanmaz, kaçınır. Ancak eğlenceli, canlı, enerjik, oyuncu bir annedir. Çocuğuyla kısa ancak kaliteli zaman geçirmesini bilir. Çalışmaktan çocuğuna ayıracak zaman bulamayabilir.

Baba Koç: Şen, şakrak, eğlencelidir. Kız çocuklarının gözdesidir. Oğullarıyla futbol, konsol oyunlar vb her şeyi oynayabilir. İşkolik olabilir. Fazlasıyla açıksözlü olması, düşündüğünü olduğu gibi söylemesi çocuk kalbine sert gelebilir.

Çocuk Koç: Anne, babasını epeyce yorabilir. Ancak zekidir, muziptir, şeytan tüyü vardır. Fiziksel aktivitelere meraklıdır. Arkasından epeyce koşturabilir. Korkusuz, temkinsiz, sabırsız ve acelecidir.

Karşıt ilişkilerinizde temkinli davranmaya yönelik davranışları benimsiyorsunuz. Toplumsal ilişkilerinizde, girişimci yönlerinizi ön plana çıkaracak ve duygu paylaşımlara yer verecek bir tutum izleyeceksiniz. Ailenizi ilgilendiren bir olayla ilgili performans sergileyeceksiniz. Onların sağlık sorunları sizin için sevindirici olacaktır.

12 Ağustos 2017 Cumartesi Koç Burcu Günlük Yorum: Bir işi başarıyla tamamlayacaksınız ve bu sayede girişimci ve önemli fikirlerinizi göz önüne çıkaracaksınız. Ona olan saygınızı yitirmeniz yüzünden, sevgilinize karşı dargın davranacaksınız. Bu ayrıca, başkalarının önünde sorunlardan bahsetmeyi sevmemenizden de kaynaklanıyor.

Koç Burcu Günlük Yorum Kariyer Bugün bazı beklenmedik harcamalar olabilir. Paranızı kurnazca idare edin. Tahminlerde muhtemel bir sözleşme feshi de görünüyor. İkinci dekantta doğanlar için iş arkadaşları ile ilişkiler oldukça karmaşık olabilir ve engeller oluşturabilir.

7 – 13 Ağustos Haftası Koç Burcu Haftalık Yorum: Yarın gerçekleşecek olan Ay tutulması gelecek beklentileriniz ve içinde bulunduğunuz arkadaşlıklar üzerinde yeniden düşünmenizi gerektiriyor. Bu konularda tartışmalar, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Bu dönemde kişisel konulara da zaman ayırırken, evde ve ailenizle ilgili alanlarda, sevdiklerinizle daha mutlu tecrübeler söz konusu olabilir. 11’i itibariyle kişisel bir konuda adım atmak ve harekete geçmek için daha güzel nedenler bulabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında iyimserliğinizi arttırabilecek olanaklar var.

 

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Sohbet sohbet gabile
iPortal Kodlayan: Özer Gül